Květen 2009

Nový design

30. května 2009 v 23:20 | Eragrostis |  Novinky
Zdravím takhle v noci. :)
Právě jsem si dodělala nový design. Ten předchozí mi připadal takový chmurný, takže jsem chtěla změnu v něco pozitivního. Obrázek mám z http://risata.deviantart.com/.

Super najednou...:-)

28. května 2009 v 22:12 | Eragrostis |  Zápisník

Zdravím tak po dlouhé době.:-)
Zjistila jsem, že už jsem to tady dlouho neaktualizovala, ale mně to nijak nevadí. Když není co psát, tak holt není.

Poslední dobou na mě dolehla taková zvláštní nálada. Těžko říct, jestli pozitivní nebo negativní. Asi tak jak v čem. Našla jsem nový světlý bod ve svém životě, který se budu snažit udržovat co nejdéle svítit. Mám totiž dojem, že tenhle za to stojí. Takže snad.... Možná.... :-)

To negativní je, že se otevřela jedna stará záležitost. Záležitost pro mě velice ponižující a trapná, ve své podstatě i smutná. Situace, na kterou nikdy v životě nezapomenu, protože to jedna z věcí, na které se nezapomíná. Bohužel. Nejradši bych vypila nějaký elixír zapomnění. Vlastně. Možná tak z 30% už jsem měla vyhráno. Už jsem na to nemyslela. Nikdo nic nevěděl a teď mám chuť se zachumlat do postele a jenom plakat do polštáře. ...zaslíbil jsi mi mlčení, jenže věřit někomu, jako jsi ty, není zrovna asi to pravé... :( Holt, opíjet se do němoty se nevyplácí... Ale o tom už by se dalo spekulovat.

Ale beztak ve mě teď převažuje to dobré. Má mysl je dosti zaneprázdněna jinými věcmi. A jsem ráda. Dostala jsem se na školu, našla své nové štístko (tentokrát F.) a ucelila své nejlepší přátelství. Všechno kolem mě je najednou tak pozitivní. Když to všechno tak pozoruji, tak zjišťuji, že jsem nenapravitelný optimista. Kolem mě jsou zoufalí lidé, a já, protože jsem na vrcholu štěstí, všechno vidím zase jen růžově. Dobré či špatné? Nerada bych se zase zklamala, ale to doufám při nejbližší době nehrozí. :-)

Dneska byl vážně úžasný den. Byla jsem se svojí nejlepší kamarádkou u nás. Můj otec konečně zrušil svůj zákaz, že u nás nemůže spát. Ovšem mi vadí, že tentokrát už to musí být absolutně bez alkoholu, ale to nějak přežiju. :-D Hlavně, že je všechno zase fajn. Ale zpět k dnešku. Káťa si půjčila od svého kluka vodnici a tak jsme si jí u nás rozdělaly a fotily se. Bylo to super. Po dlouhé době jsme byly spolu zase jinde, než jen ve škole. Miluju tyhle dny s ní... :-)