Září 2008

THE END

23. září 2008 v 18:13 | Eragrostis
Asi jste to nečekali, ale je to tak....
Důvodů mám víc. Hlavní je ten, že na tento blog přišel někdo, kdo nechci, aby věděl o mém soukromí....
Druhý je ten, že na blog nemám chuť, ani čas. Samozřejmě mám školu a své zájmy, kamarádky a v neposlední řadě i problémy, které si musím vyřešit, jinak totiž už ani snad nenajdu chuť k dalšímu blogaření.
Blog panoply.blog.cz pořád provozuji a čas od času se tam nějaký ten dílek mojí povídky objeví.
Objednávky na designy tímto ruším a je mi to líto. Někdy ještě nějaký ten design udělám, ale bude to jen pro vybrané osoby, nebo pro blog, který mě vážně zaujme. Nebudu se dělat s designem pro dilinky, které si na svůj blog dávají zkopírované informace o Ashley Tisdale a podobně.
Můj mail Eragrostis@seznam.cz - můžete mi na něj napsat co se vám zlíbí.
A tento článek je asi posledním na tomto blogu. Omlouvám se.
Eragrostis ♥

smíšené pocity

15. září 2008 v 20:02 | Eragrostis |  Zápisník
Mám v sobě teď tolik dojmů, že je nedokážu popsat. Jsem zmatená a zároveň šťastná, ale i smutná. Co jsou to slova? Mluvit mají činy... Pochopí to?

Být, či nebýt

10. září 2008 v 20:08 | Eragrostis |  Zápisník

Omlouvám se, že teď moc často nepřidávám články, ale jsem poslední dobrou docela zaneprázdněná. Mám také problémy doma a ve škole, s klukem a v neposlední řadě i s jednou kamarádkou.
Můj táta má asi rakovinu. :-( Není to jisté, ale prostě buď ten nádor zhoubný není a půjde jenom na operaci, kde mu nádor odstraní a bude to v pořádku. A nebo je zhoubný. A to ani nevím... Myslela jsem si, že se mě a mým blýzkým tohle všechmo vyhne, ale jak vidím, tak ne.
Jsem z toho teď dost šokovaná, takže moc nemám náladu něco přidávat a jsem ráda, že jsem schopná se vůbec podívat na učení. Musím se teď hodně snažit, protože jsem v devítce a tak na tom hodně záleží. Chci se dostat na polygrafickou do Ruburku a něčeho dosáhnout, takže doufám, že mě chápete. :-(
Jinak koukám, že mi dost klesla návštěvnost, což mě dost mrzí, ale nic s tím udělat nemůžu. Jsem ráda, že mi na blog chodí pravidelní návštěvníci a že se o můj blog vůbec někdo zajímá a čte moje články. Za to všem moc děkuji. :-)
Taky bych chtěla říct, že jsem konečně udělala jeden design konečně a že se to teď asi dá trochu do pohybu. Ale to víte. Chtěla bych, alespoň se tím odreaguji, ale času je málo. Dneska jsem se vrátila domů a o půl páte, udělala jsem si věci do školy, prohodila pár slov na icq s přáteli a ani se nenaděju a už je osm. xD Prostě to letí ten čas... Musíme si ho vážit, protože se může stát, že si potom budeme vyčítat, jak jsme promarnili svůj čas hloupostmi, když jsme mohli dělat úplně něco jiného...


[Wilde Oscar]
Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.
+ Připojuji písničku, kterou určitě dobře znáte. Moc se mi líbí a takže tady má své pravoplatné místo. :-)
Nirvana- Smells like teen spirit

Btw: Ani tento článek není výjimnkou, takže prostě mé překlepy ignorujte. ;-)

Krásná písnička

7. září 2008 v 10:05 | Eragrostis |  Zápisník
Bryan Adams- (Everything i do) I do it for you. Miluju jí. =) Pouslouchám jí, když jsem smutná, protože jak je pomalá a smutná. Hodně na mě působí. Text+překlad

Blendy, avatary, retush....

7. září 2008 v 9:58 | Eragrostis |  Grafika
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych zveřejnila něco málo také z grafiky. Není toho mnoho, ale stačí. ;-) Teď se budu muset hodně učit, protože budeme od pondělí psát opakování. Takže jsem ráda, že jsem stihla něco vytvořit. =) Ale už to vidím... Až dopíšeme opakování, tak tady rovnou budou čtvrtletní písemky a takhle to bude pokračovat. :-D
Blendy:
eragrostis.blog.cz eragrostis.blog.cz eragrostis.blog.cz
Retush:
eragrostis.blog.cz
Avatary:
_

Prázdniny nám skončily milá dítka a my se musíme opět vrátit zpět do školních lavic

1. září 2008 v 15:58 | Eragrostis |  Zápisník
Ano, je to tak, kdo to ještě nepoznal, tak mu to oznamuji. =D Můj první školní den nebyl strašný. Až na to vstávání. O prázdninách jsem dřív jak v devět nevstala a teď musím zase vstávat před šestou, prostě hrůza, ale to určitě všichni znáte. :-D Ve škole jsme se docela dobře všichni přivítali a jediné, co mi nebylo po chuti bylo to, že jsem musela vidět holky z béčka se kterýma jsem měla dost krušné nechody. A jejich narážky samozřejmě neustaly. Jenže ony jsou tak hloupé, že ani nemá smysl si s nimi normálně promluvit. Prostě to nejde. Nejhorší je srážka s blbcem a já takových srážek poslední dobrou zaznamenávám až moc. :-D Ale dost už o tom.
Jakmile jsem vyšla ze školy, začalo pršet. Ale to nebyl jedajaký déšť, to byl mega silný déšť! Samozřejmě jsem zmokla, moje od rána pracne vyžehlené vlasy se samozřejmě vrátily do původní- vlnité podoby a řasenka se mi rozmazala asi po celém obličeji. :-D Prostě super první školní den. Ale nestěžuju si.
Mimochodem... Dneska 1.9. mají narozeniny Bill a Tom, gratuluji naší twincestní dvojce. :-D Takže přeju samozřejmě všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, víc fotek, kde se k sobě budou dvojčátka mít, spoustu přátel... :-D A takhle bych mohla pokračovat ještě hodně dlouho.
A teď něco k designům. Moc se nečiním- však já vím, ale slibuji, že to alespoň bude stát za to. A ještě ke všemu teď budu mít víc času na designy, protože o prázdinách se mi vážně nechtělo sedět za počítačem. Potom jsem udělala nějakou tu grafiku, ale dám jí sem, až jí bude víc, aby to vůbec mělo smysl. =)
A objevila jsem super obrázek. Neodolala jsem. :-D
PS: Asi už víte, co chci napsat... Prostě moje překlepy ignorujte. :-D

Tak jsem si dala ale načas xD aneb článek plný fotek

1. září 2008 v 15:37 | Eragrostis |  My photos
Konečně jsem doupravila všechny fotky, které jsem vyfotila na výletě do Krumlova. Ale že mi to trvalo, žhe? =D Ale co, stávají se horší věci, než spoždění s fotkama.
Ták, pilotní fotkou je ohavný barák, kde jsem byla nucena strávit hodinu a půl svého života. A to tam naši chtěli ještě přespat. =D "To určitě, rodiči moji drazí." xD Už mě tom nikdy nikdo neuvidí.